O mnie

Specjalizacja w filmowaniu i fotografowaniu z ziemi, z powietrza i spod wody.
Od wielu lat dokumentuję obszar północno-wschodniej Polski z powietrza, z ziemi i spod wody i mam już w swoim archiwum wiele ujęć tego terenu w różnych porach roku i z różnej perspektywy, co może okazać się niezwykle przydatne w realizacji projektów.
Z racji różnorodności ujęć jestem w stanie zagwarantować obraz niebanalny i niekonwencjonalny. W najbliższej okolicy jestem chyba jedynym człowiekiem mogącym zrealizować materiał z tak różnej perspektywy. Jestem członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików, posiadam licencję pilota paralotni z napędem, nurkuję swobodnie i ze sprzętem.

Doświadczenie
Moje zdjęcia były wielokrotnie wykorzystywane w periodykach i wydawnictwach ogólnopolskich. Brałem udział w konkursach fotograficznych (z sukcesami), wystawach zbiorowych i indywidualnych.
Od kilku lat realizuję filmy dokumentalne, przyrodnicze, reportażowe i reklamowe. Z moich usług korzystały różne firmy i instytucje np. OSiR w Suwałkach, Urząd Miejski w Suwałkach, Malow, Padmaart, Suwalska Szkoła Lotnicza, Suwalski Ośrodek Kultury, Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód, Lokalna Grupa Rybacka, Ślepsk, Muzeum Wigier, Wigierski Park Narodowy, Suwalski Park Krajobrazowy, Muzeum Okręgowe w Suwałkach, Państwowe Muzeum Archeologiczne w Warszawie. Realizowałem kampanie reklamowe np. dla Regionalnego Ośrodka EFS w Suwałkach.
Tworzę filmy autorskie np. o dolinie Rospudy: "Rospudzenie. O rzece." czy "Drzewidzenia", dokument z benefisu Wojciecha Kowalewskiego.
Wiele moich realizacji dotyczy także zagadnień społecznych, realizowałem np. film dokumentalny o mniejszości staroobrzędowców na Suwalszczyźnie pt. "Stara Wiara" (film otrzymał I nagrodę w konkursie Podlaska Mozaika Kulturowa).